img 20190118 0930159859C063 1912 D295 292F 5DD3B68724B7

Náš celoročný mimoškolský projekt Lesný klub sme priniesli prvýkrát v roku 2018 v spolupráci s Rodinným centrom Wings a Láskavé rodičovstvo. Pre úspech a obľúbenosť u detí pokračujeme s Lesným klubom aj v roku 2019. Lesný klub je zameraný na aktivity v prírode, prehĺbenie vzťahu dieťaťa a prírody a spoznávanie okolia a prírody Martina. Spolu navštívime lokality ako Bystrička - Lázky, Karvaša a Bláhovca, Kolóniu hviezdu, Skanzen, Strečno a iné.Svoju ratolesť k nám ráno doveziete a poobede je opäť Vaša. 

 

 

 

 

 

Školy v prírode

Vážené pani učiteľky, páni učitelia!
Náš šikovný tím Táborova nezaháľa ani počas školského roka. Pripravili sme pre vás nezabudnuteľnú školu v prírode v areáli Chaty Havranovo, ktorý je svojou polohou a vybavením, ideálnym miestom pre detské rekreácie. Pobyt plný zážitkov a dobrodružstiev ďaleko od civilizácie v prekrásnom prostredí veľkofatranskej prírody je tá pravá škola v prírode, ktorá uspokojí aj tých najnáročnejších malých dobrodruhov.

Čo všetko u nás môžu vaši žiaci zažiť? Zábavnou formou ich prídu prevychovať enviromentalisti, záchranári z horskej služby im predvedú svoje zručnosti, deti sa tak na deň stanú malými záchranármi, objavia krásy a tajomstvá veľkofatranskej prírody na prechádzke na chatu pod Borišovom alebo k vodopádu v Došnej a nakoniec otestujú svoje vedomosti vo veľkej hre malých prírodovedcov. Okrem toho ich čaká prírodné viacúčelové ihrisko, detské preliezky, lanovka a relaxačná sieť v lese. 

 

Tento web využívá cookies. Používáním tohoto webu dávate súhlas s využitím cookies.
Ďalšie informácie Ok